Предновогодишна атмосфера во Гевгелија

Предновогодишна атмосфера во Гевгелија – декември 2022
Дождот цел ден не’ потсетува дека над нас сепак имаме атмосфера.

Posted

in

by

Tags:

Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *